Counter Terrorism 3D

Counter Terrorism 3D 1.0

Wypełnij misje specjalne w grze w stylu Counter Strike

Counter Terrorism 3D to trójwymiarowa gra akcji przywodząca na myśl Counter Strike. Polega ona na walce z terrorystami i wypełnianiu misji specjalnych. Jeśli lubisz gry takie jak Counter Strike, pobierz darmową Counter Terrorism 3D. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Misje specjalne
 • Zdobywanie broni
 • Grafika 3D
 • Styl Counter Strike

Wady

 • Nie wykryto

Bardzo dobry
8

Counter Terrorism 3D to trójwymiarowa gra akcji przywodząca na myśl Counter Strike. Polega ona na walce z terrorystami i wypełnianiu misji specjalnych. Jeśli lubisz gry takie jak Counter Strike, pobierz darmową Counter Terrorism 3D.

W grze Counter Terrorism 3D jesteś członkiem elitarnych oddziałów wojskowych, skierowanych do walki z terrorystami. Twoim zadaniem jest odnalezienie i zabicie wszystkich przeciwników w różnych sceneriach. Pierwszą misją jest odnalezienie podziemnego magazynu nuklearnego. Gra jest dość standardowa. Chodzisz po korytarzach, walczysz z przeciwnikami, zdobywasz nowe bronie i szukasz tajnych przejść. Sceneria rzeczywiście jest trójwymiarowa, animacja płynna, a grafika dobra jak na grę Java.

Jeśli lubisz gry w stylu Counter Strike, pobierz darmową Counter Terrorism 3D. Możesz również zagrać w podobną grę Micro Counter Strike.

Counter Terrorism 3D

Download

Counter Terrorism 3D 1.0

Opinie użytkowników o Counter Terrorism 3D

 • fydka=)

  według fydka=)

  "telefon samsung c6112 - za duża pojemność"

  plik java ściągnięty na telefon nie chce się zainstalować. Dokładny komunikat - przekroczony maks rozmiar pliku JAR P...   Więcej.